DKP Siyah Sac Kanal, olarak böyle büyük bir projenin parçası olmaktan ötürü çok gururluyuz.

Sarphan Finans Park Ofis, Merkez Bankası, Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank’ın merkezlerinin yanı sıra Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ve Sermaye Piyasası Kurulunun Ataşehir’e taşınmasıyla ekonominin kalbi olacak. Sarphan Finans Park Ofis modern, şık ve işlevsel tasarımı ile büyülerken, stratejik konumu sayesinde de yatırımlarınızın değerini artıracak.

Sarphan Finans Park Ofis, her türlü ihtiyacı karşılayarak iş hayatını kolaylaştırmak üzere planlanmıştır. Ofislerde bulunan ses yalıtımı, sesten dolayı oluşabilecek konsantrasyon kaybını önlerken, çalışanların işlerini daha rahat yapmalarını sağlayacak. Bodrum katında bulunan, her ofisin kendisine ait özel depo alanı her türlü ihtiyacı karşılayabilecek şekilde tasarlanırken, binanın her yerinde bulunan sprinkler yangın söndürme sistemi sayesinde iş yeriniz yangın riskine karşı tam donanımlı olacak.

İş Hayatı Keyfe Dönüşüyor…

Hepimiz çalışırken çok yoruluyoruz. Kimi zaman o kadar yoruluyoruz ki daha fazla çalışmak istemiyoruz. İşte bu yüzden Sarphan Finans Park Ofis, sunduğu imkanlarla iş hayatınızın yoğun temposunun getirdiği yorgunluk ve stresi en aza indirecek.